Hakkımızda

Hakkımızda

Emcekare Mühendislik Otomasyon Sistemleri San. Tic. Ltd. Sti. 2008 yılında Endüstriyel Otomasyon, Mühendislik ve Pano montaj alanlarında uygun ve pratik çözümlerle hizmet vermek amacı ile kurulmustur. Bu süre içerisinde yurtiçi ve yurtdısında birçok basarılı projeyi tamamlamıs, genç ve dinamik kadrosuyla birçok büyük firmanın tedarikçisi ve çözüm ortagı konumuna gelmistir. Emcekare Mühendislik; faaliyetlerini Proje ve Mühendislik Hizmetleri, Taahhüt Hizmetleri, Pano Montajı ve Endüstriyel Otomasyon Malzeme Satısı olarak 4 ana baslık altında yürütmektedir.

Misyonumuz

Her zaman en üst düzeyde teknolojiyi kullanmayı amaç edinmek, müsteri memnuniyetini daima ön planda tutmak, geçici çözümler yerine kalıcı sistemler kurmayı ilke edinmektir.

Vizyonumuz

Otomasyon çözümlerinde kaliteli ürün çeşitliliginin güçlü stoklarla sağlanması, müşteri ihtiyaçlarına göre mühendislik çalışmalarının yapılması, yaygın satış ve satış sonrası teknik destek ile koşulsuz müşteri memnuniyetinin sağlanması. Ar-Ge, Üretim, Montaj ve Yazılım Birimleri ile dışarıya bağımlı kalmadan, yüksek mühendislik uygulamaları, is kalitesi ve referansları ile otomasyon sektöründe lider firmalardan biri olma yolunda hızla yükselmek.

Contact Us

Bizi arayın veya aşağıdaki formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Tüm soruları iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz.